MFR-50FTE52-1K18
MFR.Part #
MFR-50FTE52-1K18
JLCPCB Part #
C1376564
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS