AA2512JK-073R6L
MFR.Part #
AA2512JK-073R6L
JLCPCB Part #
C1700334
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS