RC1218DK-07160RL
MFR.Part #
RC1218DK-07160RL
JLCPCB Part #
C4108395
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS