RC1210JR-132R4L
MFR.Part #
RC1210JR-132R4L
JLCPCB Part #
C20164443
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS