RC1210JR-0775RL
MFR.Part #
RC1210JR-0775RL
JLCPCB Part #
C728412
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS