RT1206BRD071R37L
MFR.Part #
RT1206BRD071R37L
JLCPCB Part #
C5879765
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS