FMP300FTE73-82R
MFR.Part #
FMP300FTE73-82R
JLCPCB Part #
C1389178
Description
-55℃~+155℃ 3W 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS