RC1210JR-075K6L
MFR.Part #
RC1210JR-075K6L
JLCPCB Part #
C728411
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS