AR0402FR-07390KL
MFR.Part #
AR0402FR-07390KL
JLCPCB Part #
C6125436
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS