RC1210JR-07330RL
MFR.Part #
RC1210JR-07330RL
JLCPCB Part #
C724013
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS