RT0805BRC075K9L
MFR.Part #
RT0805BRC075K9L
JLCPCB Part #
C865012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS