RT0603BRB07220KL
MFR.Part #
RT0603BRB07220KL
JLCPCB Part #
C860227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS