FMP3WSJT-73-110K
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-110K
JLCPCB Part #
C1382215
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS