RC1210FR-07787RL
MFR.Part #
RC1210FR-07787RL
JLCPCB Part #
C875132
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS