RC1210FR-07698RL
MFR.Part #
RC1210FR-07698RL
JLCPCB Part #
C875105
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS