PE0612FKF7W0R015L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0612FKF7W0R015L
JLCPCB Part #
C6627348
Package
0612
Description
15mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS