RC1206JR-07220RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-07220RL
JLCPCB Part #
C137176
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS