RC1210FR-0734R8L
MFR.Part #
RC1210FR-0734R8L
JLCPCB Part #
C874942
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS