RC1210FR-07348RL
MFR.Part #
RC1210FR-07348RL
JLCPCB Part #
C874939
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS