RC1210FR-072R4L
MFR.Part #
RC1210FR-072R4L
JLCPCB Part #
C874910
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS