SR0805FR-07634RL
MFR.Part #
SR0805FR-07634RL
JLCPCB Part #
C6496352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS