RC1210FR-07232RL
MFR.Part #
RC1210FR-07232RL
JLCPCB Part #
C874839
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS