FMP-50FR-52-232R
MFR.Part #
FMP-50FR-52-232R
JLCPCB Part #
C3496830
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS