AT0805BRD0793K1L
MFR.Part #
AT0805BRD0793K1L
JLCPCB Part #
C857086
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS