RC1206JR-7W8K2L
MFR.Part #
RC1206JR-7W8K2L
JLCPCB Part #
C5862783
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS