RE0603BRE0749K9L
MFR.Part #
RE0603BRE0749K9L
JLCPCB Part #
C20164806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS