RE0603BRE075K6L
MFR.Part #
RE0603BRE075K6L
JLCPCB Part #
C20164809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS