RC1206JR-7W12KL
MFR.Part #
RC1206JR-7W12KL
JLCPCB Part #
C7038679
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS