RT2010DKE071K07L
MFR.Part #
RT2010DKE071K07L
JLCPCB Part #
C1715413
Description
-55℃~+125℃ 1.07kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS