RC1206JR-1382RL
MFR.Part #
RC1206JR-1382RL
JLCPCB Part #
C6379081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS