RC1210FR-07180RL
MFR.Part #
RC1210FR-07180RL
JLCPCB Part #
C874755
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS