RC1206JR-107R5L
MFR.Part #
RC1206JR-107R5L
JLCPCB Part #
C20164341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS