FMP100FBF52-1R58
MFR.Part #
FMP100FBF52-1R58
JLCPCB Part #
C20146185
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 1W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS