RC1206JR-1068RL
MFR.Part #
RC1206JR-1068RL
JLCPCB Part #
C4166795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS