RE0603FRE07499RL
MFR.Part #
RE0603FRE07499RL
JLCPCB Part #
C6642148
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS