RC1206JR-1062RL
MFR.Part #
RC1206JR-1062RL
JLCPCB Part #
C7336701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS