Y162583R0000A9R
MFR.Part #
Y162583R0000A9R
JLCPCB Part #
C4050792
Description
-55℃~+150℃ 300mW 83Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS