RC1206JR-1051RL
MFR.Part #
RC1206JR-1051RL
JLCPCB Part #
C7276606
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS