RSF-50JT-52-200K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-200K
JLCPCB Part #
C3573922
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS