RC1206JR-1047KL
MFR.Part #
RC1206JR-1047KL
JLCPCB Part #
C4170714
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS