RC0603JR-07330KL
MFR.Part #
RC0603JR-07330KL
JLCPCB Part #
C137635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS