RE0603FRE0716K2L
MFR.Part #
RE0603FRE0716K2L
JLCPCB Part #
C6264557
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS