RC1206JR-1039KL
MFR.Part #
RC1206JR-1039KL
JLCPCB Part #
C7336691
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS