RC1206FR-1039KL
MFR.Part #
RC1206FR-1039KL
JLCPCB Part #
C20163719
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS