RC1206JR-1030RL
MFR.Part #
RC1206JR-1030RL
JLCPCB Part #
C5862690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS