PE0805JRF7T0R025L
MFR.Part #
PE0805JRF7T0R025L
JLCPCB Part #
C1704702
Description
25mΩ 333mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS