RT0805CRE0727KL
MFR.Part #
RT0805CRE0727KL
JLCPCB Part #
C4176536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS