CFR-12JT-52-910K
MFR.Part #
CFR-12JT-52-910K
JLCPCB Part #
C1370186
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 167mW 910kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS