RC1206JR-1027KL
MFR.Part #
RC1206JR-1027KL
JLCPCB Part #
C5862686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS