AC2512FK-7W270RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W270RL
JLCPCB Part #
C20143329
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS